

12 - 14 juni 2026
Verbinding
Yoga, adem & stem
Haal het beste uit jezelf – in ontspanning
Tijdens dit heerlijke yoga-weekend ontdek je hoe moeiteloosheid en diepe ontspanning juist leiden tot meer energie, balans en verbinding met jezelf.
Aurora begeleidt je in een transformerende reis door verbinding de maken met je adem, het bekken en je stem.
Hieronder lees je meer over het programma, de docent, de faciliteiten en prachtige omgeving. Laat je onderdompelen en gun jezelf een verstillend weekend vol aandacht, ontspanning en nieuwe energie — in een warme, gastvrije omgeving.

De docent: Aurora van den Berg
Yoga kwam zo’n vijftien jaar geleden op mijn pad tijdens een burn-out. Het bracht me terug naar mijn gevoel en deed me besluiten mijn carrière als saxofoniste los te laten. Na mijn Ashtanga Yoga Teacher Training gaf ik op verschillende plekken in Amsterdam les. Na de geboorte van mijn dochter volgde ik een opleiding zwangerschapsyoga en mocht ik vele vrouwen begeleiden in hun voorbereiding op de bevalling.
​
Vier jaar geleden kwam ik stil te staan door Lyme, rouw en de overgang. Een ademsessie tijdens een retraite veranderde alles: ik besefte dat je het zelf moet doen, maar niet alleen. Dat inzicht leidde tot de opleiding tot Breathwork Facilitator en een diepere verbinding met mijn essentie.
​
Vanuit het ademwerk ontdekte ik de kracht van klank en beweging — zang, dans en stilte vloeien nu samen in mijn lessen. Thema’s als verbinding, voelen, moeiteloosheid en plezier vormen de rode draad. Ik nodig je uit om dit weekend met een open blik naar binnen te keren, te ademen, te voelen en te verbinden met wie je werkelijk bent.

"Ik kom niet voor niets al jaren bij de strandyoga van Aurora. Haar Yoga is zo verbonden met de natuur, die in en buiten ons voelbaar wordt, dat het mij soepel in mijn lichaam en tegelijk vredig maakt. Ze doet dat vol overgave en zeer professioneel met een variaties van houdingen en bewegingen. Aurora is dan Yoga"
​
~ Irene
"Hormoonyoga! Ik heb mijn eerste sessie per Zoom gehad. Aurora ziet alles, en daar past ze haar liefdevolle instructie op aan. Ik heb me enorm begeleid en geleid gevoeld. Het is duidelijk dat Aurora een zeer kundige en ervaren yogadocent / coach en zorg-therapeut is; aanrader dus!
​
~ Carola
"Aurora is een prettige yogadocent. Het lijkt net alsof ze precies weet wat jij op dat moment nodig hebt. Ademen en voelen staan centraal en zo leer ik steeds meer en meer te ontspannen in de houdingen. Ik voel me vaak herboren na een les bij haar. Verder is ze een lief mens!"
Carolien
Het programma
Hieronder vind je een overzicht van het programma. We starten met een aardende yogales om te landen in je lichaam en het weekend bewust te beginnen. De volgende ochtend ontwaak je met een helende ademreis en DO-IN yoga met meridiaanstrekkingen die je energie vrij laten stromen.
In de avond volgen we onze stem in een bevrijdende sessie met klanken en mantra’s, en op zondagochtend dansen we ons vrij. Het weekend sluit af met een zachte, integrerende yogales, zodat je vol vitaliteit en innerlijke rust huiswaarts keert.
Soms zijn de lessen iets langer of komt er een extra les voor wie wil op zaterdag middag. Als extra optie kun je ook meedoen met een open les/workshop van één van de andere programma's. Klik op "Docenten" om te zien welke programma's de andere docenten aanbieden tijdens jouw weekend.
VRIJDAG
17.00 Aankomst
18.00 opening
18.30 Workshop van jouw docent
20.00 diner
21.30 vrije tijd: massage / wellness
​
Geniet met een kop thee bij de open haard gevolgd door een goede nachtrust in jouw nette, comfortabele kamer.
​
​
ZATERDAG
08.00 Open les / workshop
09.00 ontbijt
11.00 Workshop van jouw docent
13.00 lunch
13.30 vrije tijd:
wandelen / massage / wellness
17.00 Workshop van jouw docent
18.30 diner
20.00 Open les / workshop
21.30 vrije tijd: massage / wellness
ZONDAG
08.00 Open les / workshop
09.00 ontbijt
11.00 Workshop van jouw docent
13.00 lunch
14.00 afsluiting
​
Na onze afsluiting, kun je altijd een wandeling maken in de omgeving of struinen door Zierikzee. Waar jij zin in hebt!
![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
|---|---|---|---|
![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() |

Reserveer nu jouw plek.
Spreekt deze retraite jou aan? Reserveer dan nu jouw plek met een aanbetaling van 100 euro. Het resterend bedrag mag je betalen wanneer het jou schikt tot kort voor aanvang van de weekend retraite.
We hebben een beperkt aantal kamers beschikbaar met en zonder eigen badkamer, en vol is vol.
​
We kijken er naar uit jou te verwelkomen in Zeeland!
​
2026 Tarieven
3 dagen / 2 overnachtingen
Kamer met badkamer:​
€ 620 - 1p kamer (2025= €560)
€ 510 - 2p kamer (2025= €460)
€ 430 - 3/4p kamer (2025= €395)
Kamer met wastafel
en gedeeld sanitair:
€ 570 - 1p kamer (2025= €515)
€ 470 - 2p kamer (2025= €425)
€ 405 - 3/4p kamer (2025= €375)
Overig
€ 360 - eigen tent / camper (2025= €330)
€ 340 - overnachting elders (2025= €310)
Inclusief
- 21% BTW (voor particulieren)
- 4 lessen van jouw eigen docent
- 3 open lessen (van de aanwezige docenten)
- Bedlinnen en handdoekset
(bij boeking van een kamer)
- Volpension met 2x ontbijt,
2x lunch en 2x diner
- Onbeperkt thee
- Gebruik wellness faciliteiten
inclusief sauna's en zwembad
- Gebruik leenfietsen
Exclusief
- Massage(s) en behandelingen
- Consumpties in de bar
- Toeristenbelasting
(€ 2,06 per dag)
- Vervoer
- Reis en/of annuleringsverzekering
algemene voorwaarden bekijken
Optie Relax Arrangement = 50 euro korting
Speciaal voor mensen die vooral mee gaan om te relaxen en geen volledig programma willen volgen, bijv partners. Hiermee heb je wel toegang tot de open lessen.
Ter plekke mag je dit natuurlijk uitbreiden tot volle deelname.
![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
|---|---|---|---|
![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
![]() | ![]() | ![]() | ![]() |
O​Onze plek in Zeeland
Badend in ruimte en rust, tussen het karakteristieke Zeeuwse kustdorpje Renesse en Zierikzee, ligt onze inspirerende en rustgevende yoga plek “De Schouw”. Ondanks dat Zeeland zo dichtbij is, heb je hier echt het gevoel er even helemaal uit te zijn.
Het gezellige en karakteristieke gebouw is licht, ruim en bijzonder sfeervol met zijn prachtige architectuur. Er zijn mooie yoga ruimtes, een sfeervolle woon- en eetkamer en een stiltekamer waarin je helemaal naar binnen kunt keren. Ook is er een aparte relax ruimte met verschillende sauna’s, voetenbad en massage ruimtes.
De prachtige tuin rondom het gebouw heeft een zonnig terras en diverse knusse hoekjes en een buitenzwembad. De grasweide nodigt uit om lekker veel buiten te zijn, en als het kan zullen we daar ook de yoga workshops doen.
De Schouw heeft verschillende type kamers, elk passend in de karakteristieke stijl van het gebouw. De nette kamers hebben comfortabele bedden opgemaakt met fris beddengoed, en basic maar schone badkamers.
Het eten is vegetarisch, biologisch en lekker en gemaakt door onze favoriete chefkok, die zich kenmerkt door creativiteit, vakmanschap en liefde voor de natuur. De maaltijden zijn van eerlijke, verse en natuurlijke ingrediënten, 'bewust', en passend bij het weekend.
Ook buiten het programma om is er veel ruimte voor ontspanning en rust. Geniet van de tijd voor jezelf. Wellicht wil je jezelf verwennen met een massage behandeling die worden verzorgd door onze eigen masseur(s). Deze ultieme lichamelijke ontspanning is optioneel en voor een vriendelijke meerprijs, waarvoor je je terplekke kunt inschrijven.
De prachtige Zeeuwse omgeving nodigt uit voor een wandeling in de duinen of in het bos, om te gaan zwemmen of uitwaaien aan het strand, of om te gaan fietsen op een van de gratis leenfietsen. Maar uiteraard kun je ook lekker ontspannen met een boek op de bank of chillen in de woonkamer of op het terras.
Het is de ideale plek voor beweging, verdieping, verwerking, verstilling, ontmoeting en de natuur. Kortom, de ideale plek voor jouw yoga retreat!
Bereikbaarheid
Ons Yoga retreat ligt in Noordgouwe, vlak bij Zierikzee. Het is makkelijk bereikbaar per auto, en er is genoeg parkeer gelegenheid op het terrein. Het is ongeveer 2 uur rijden vanaf Amsterdam, en 1,5 uur vanaf Utrecht of Eindhoven.
Om carpoolen te faciliteren, zullen wij deelnemers met elkaar in contact brengen. Op het carpool forum voor deelnemers, kun je aangeven vanuit welke plaats je een lift zoekt of aanbiedt, en met andere deelnemers contact zoeken. Het wachtwoord voor de Carpool pagina krijg je toegestuurd in de bevestigingsmail.
​
Met de trein reis je naar Rotterdam CS, met de metro naar station Zuidplein en dan per bus (80 min) tot vlak bij de accommodatie. Of naar station Goes en dan per bus (40 min).
​​​​​​​
​
​
​





















